Masz pytania? Zadzwoń

+48 583 419 813

Historia firmy Darles Dance sięga 1990 roku, kiedy widząc trudności przyjaciół związanych z tańcem towarzyskim w zdobyciu odpowiednich tkanin i akcesoriów, postanowiliśmy pomóc w ralizacji ich pasji.

Początkowo oferta skierowana byla głównie do tancerzy. Szybko jednak okazało się, że coraz częściej nasz salon odwiedzają kobiety niezwiązane z tańcem, a poprostu poszukujące oryginalnych, inspirujących i gatunkowych tkanin. Życie obfituje w wiele okazji, których uroczystość, ważność i niezwykłość chcemy podkreślić i uświetnić poprzez elegancką, a przy tym niebanalną kreację. Doceniając tę potrzebę nawiązaliśmy kontakt z producentami w różnych częściach świata. Nasza dbałość o jakość i oryginalność sprowadzanych tkanin pozwoliła nam poznać, dzielić pasję oraz dała możliwość i radość współpracy z wieloma projektantami mody. Z ogromną satysfakcją podejmujemy się realizacji projektów trudnych i wymagających, a jednocześnie twórczych , jak w przypadku pracy dla artystów lub teatrów.

Dzisiaj możemy służyć naszym doświadczeniem i spełniać Państwa życzenia, może czasem marzenia jednocześnie mając szczęście samemu spełniać się w pracy.

Zapraszamy do salonu i pracowni